ÚvodO terapiiKdy je vhodnáNaše službyTerapeuti Kde nás najdeteOdkazy
Centrum Dotek           Terapeuti          Přednášky/Akce         Dárkový poukaz                                               
centrum dotek 

Centrum Kraniosakrální terapie – Dotek

recepce Kraniosakrální terapie představuje velmi specifický a v Čechách zatím ne příliš známý přístup ke zdraví. Centrum Dotek vzniklo s cílem vytvořitprostředí, které umožní poskytovat klientům skutečně kvalitní péči a také podpoří rozvoj kraniosakrálních terapeutů i kraniosakrální terapie v Čechách.

Všichni terapeuti působící v našem centru jsou absolventy dlouhodobých profesionálních výcviků. To zaručuje vysokou kvalitu a odbornost našich služeb.

Na ošetření se objednávejte u Vámi vybraného terapeuta v sekci terapeuti.
.
místnost na terapii Centrum dále představuje důležitou platformu umožňující terapeutům setkávat se a sdílet zkušenosti ze své praxe. To umožňuje rozvíjet a prohlubovat jejich teoretické znalosti i praktické dovednosti.

Naším přáním je, aby centrum Dotek bylo místem setkání a setkávání, a to nejen klienta a terepeuta, či terepaeutů profesionálů, ale především Člověka a Zdraví. Proto v centru organizujeme různé přednášky a akce – meditační večery, otevřené večery o kraniosakrální terapii apod. Program najdete v sekci Přednášky/Akce.

Pokud byste měli zájem uspořádat akci v našem centru, je to určitě možné. Pro bližší informace nás kontaktujte emailem na info@kraniosakralni-terapie.org.

Vážíme si našich klientů a oni si váží našeho času. Proto při zrušení již dohodnutého termínu u nás méně než 48 hodin před sjednaným termínem účtujeme 50% z částky za službu. Při neohlášeném nedostavení se na sjednaný termín hradí klient při příští návštěvě službu zpětně i za nedodržený termín.

  Centrum Dotek - Haštalská 27, Praha 1Ochrana osobních údajůinfo@kraniosakralni-terapie.org